Yaşar: Demokrasi ve refahın yükseldiği bir yıl olsun

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, yeni yıl mesajı yayımladı. Yaşar mesajında, şu ifadelere yer verdi: “Acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktık. 2018 yılı insanlık için acıların yaşanmadığı, demokrasi ve refahın yükseldiği bir yıl olsun. Yeni yıl umutlarımızın başlangıç yılı olsun. 2018 yılında da Yenimahalle’de çalışma arkadaşlarım ile birlikte yürüttüğümüz insan odaklı hizmet anlayışını sürdürmeye, Yenimahalleli […]
ANKARA - 31 Aralık 2017 14:06 A A

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, yeni yıl mesajı yayımladı.

Yaşar mesajında, şu ifadelere yer verdi:

“Acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktık. 2018 yılı insanlık için acıların yaşanmadığı, demokrasi ve refahın yükseldiği bir yıl olsun. Yeni yıl umutlarımızın başlangıç yılı olsun.

2018 yılında da Yenimahalle’de çalışma arkadaşlarım ile birlikte yürüttüğümüz insan odaklı hizmet anlayışını sürdürmeye, Yenimahalleli hemşerilerimin ihtiyaç ve taleplerine yönelik hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz.

Altyapıdan çevreye, sosyal hizmetlerden kültür ve sanata kadar Cumhuriyetimizin Başkentine yakışır hizmetleri ve projelerimizi hayata geçireceğiz. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

2018 yılının terörün son bulduğu, birlik ve beraberliğin güçlendiği, demokrasi ve insan haklarında ilerlemelerin kaydedildiği bir yıl olmasını diliyorum. 2018 yılının ülkemize ve tüm insanlığa barış,kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini en içten duygularla temenni ediyorum.”

ANKARA - 14:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.