Twitter’da ‘Abdullah Gül ihanettir’ TT oldu

CHP parti yönetimi henüz kesinleşen bir aday yok dese de ve 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün adını dillendirmese de parti tabanı Gül’ün adaylığı ihtimaline tepkili. Dünden bu yana hem CHP milletvekillerine hem de parti yöneticilerine telefon açan partililerin tepkilerini dile getirdiği öğrenildi. Twitter’da ise  #AbdullahGülCHPyeİhanettir etiketiyle yapılan paylaşımlar zirveye oturarak TT (trendtopic) oldu.   CHP yöneticileri, bu […]
GÜNDEM - 25 Nisan 2018 15:10 A A

CHP parti yönetimi henüz kesinleşen bir aday yok dese de ve 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün adını dillendirmese de parti tabanı Gül’ün adaylığı ihtimaline tepkili. Dünden bu yana hem CHP milletvekillerine hem de parti yöneticilerine telefon açan partililerin tepkilerini dile getirdiği öğrenildi. Twitter’da ise  #AbdullahGülCHPyeİhanettir etiketiyle yapılan paylaşımlar zirveye oturarak TT (trendtopic) oldu.

 

CHP yöneticileri, bu sıkışık süreçte Abdullah Gül adının kamuyonda tartışılmaya başlanmasının ardında bir siyasi mühendislik hesabı yattığını öne sürüyorlar. Kimine göre bunun arkasında AK Parti var kimine göre ise ittifak görüşmelerine zarar vermek amacıyla yapılıyor.

 

(DUVAR)

GÜNDEM - 15:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.