TRT’de Şampiyonlar Ligi tarih oluyor

Şampiyonlar Ligi’nde açık kanal devri  tarih oluyor; Şampiyonlar Ligi yeni sezonda beIN Sports’ta olacak.     Milliyet Gazetesi Yazarı Sina Koloğlu, Şampiyonlar Ligi maçlarının yeni sezonda TRT’de olmayacağını belirterek yeni yayıncı kuruluşu açıkladı. Koloğlu, Şampiyonlar Ligi yayın haklarının beIN Sports tarafından satın alındığını ifade etti. İşte Koloğlu’nun yazısından  ilgili o bölüm; “Şampiyonlar Ligi, Star TV’de […]
GÜNDEM - 21 Şubat 2018 18:22 A A
Şampiyonlar Ligi’nde açık kanal devri  tarih oluyor; Şampiyonlar Ligi yeni sezonda beIN Sports’ta olacak.
 

 

Milliyet Gazetesi Yazarı Sina Koloğlu, Şampiyonlar Ligi maçlarının yeni sezonda TRT’de olmayacağını belirterek yeni yayıncı kuruluşu açıkladı.

Koloğlu, Şampiyonlar Ligi yayın haklarının beIN Sports tarafından satın alındığını ifade etti.

İşte Koloğlu’nun yazısından  ilgili o bölüm;

“Şampiyonlar Ligi, Star TV’de başladığı 1993’ten yana belki de ilk defa, ‘açık kanal’ defterini uzun bir süre için kapatmış olacak. Bayer Munich- Beşiktaş maçı bu anlamda (bu yazı yazıldığında maç oynanmamıştı) önemli. TRT’ye sordum, “Çok isterdik ‘bizde de yayınlanacak’ diye söylemeyi ama yeni sezonda UEFA Şampiyonlar Ligi TRT’de olmayacak” dediler…. Malum, beIN Sports yayın haklarını aldı. Kendi platformundaki abonelere verecek gibi görülüyor sadece. Hatta yeni bir tarife de kapıda diye tahmin ediyorum bu maç yayınları başladığında…”

GÜNDEM - 18:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.