TIME Dergisi yılın en iyi fotoğraflarını seçti! Türkiye’den 3 kare

ABD merkezli TIME Dergisi, 2018’in en iyi 100 fotoğrafını seçti. Listedeki fotoğraflar hem yılın en önemli gelişmelerini hatırlamamızı hem de sanatsal fotoğraf çalışmalarına dikkatli bir bakış atmamızı sağlıyor. TIME editörlerinin seçtiği listede Türkiye’den de üç adet fotoğraf bulunuyor. TIME, Meral Akşener’in 28 Mart’ta İstanbul’da referandum kampanyası yaptığı sırada çekilen fotoğrafa listede yer verdi. FOTO: Alessandro […]
GÜNDEM - 31 Aralık 2017 15:40 A A

ABD merkezli TIME Dergisi, 2018’in en iyi 100 fotoğrafını seçti. Listedeki fotoğraflar hem yılın en önemli gelişmelerini hatırlamamızı hem de sanatsal fotoğraf çalışmalarına dikkatli bir bakış atmamızı sağlıyor. TIME editörlerinin seçtiği listede Türkiye’den de üç adet fotoğraf bulunuyor. TIME, Meral Akşener’in 28 Mart’ta İstanbul’da referandum kampanyası yaptığı sırada çekilen fotoğrafa listede yer verdi.

FOTO: Alessandro Penso

Gaziantep’te bir tekstil fabrikasında çalışan Yusuf isimli 11 yaşındaki Suriyeli çocuğun fotoğrafı listede yer aldı. Yusuf, işe saat 8’de başlayıp, akşam 7’de ayrıldığını söyledi.

BÜLENT KILIÇ / AFP

TIME editörlerinin seçtiği listede Türkiye’den de üç adet fotoğraf bulunuyor. TIME, Meral Akşener’in 28 Mart’ta İstanbul’da referandum kampanyası yaptığı sırada çekilen fotoğrafa listede yer verdi.

Foto: Emin Özmen

Adalet Yürüyüşü esnasında Sakarya’da yolda uyuyakalan adam da TIME dergisinin listesine girdi.

(Kaynak: Hürriyet)

GÜNDEM - 15:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.