Sungurlu’da berberler ve kuaförler denetlendi

Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde bulunan berber ve kuaförler denetlendi. Yapılan denetimlerde berber ve kuaförlerin İş Yeri Açma ve Çalıştırma Yönetmeliğine uygunluğu, mesleki iş yeri temizliği, tertip ve düzeni,ecza dolabı,yangın tüpü, fiyat tarifesi ,müşterilere karşı tutum ve davranışları kontrol edildi. Denetimlerin aralıksız devam edeceğini dile getiren Zabıta Müdürü Kemal Karaman, “Denetim yaptığımız iş […]
ÇORUM - 18 Aralık 2017 13:16 A A

Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından ilçe merkezinde bulunan berber ve kuaförler denetlendi.


Yapılan denetimlerde berber ve kuaförlerin İş Yeri Açma ve Çalıştırma Yönetmeliğine uygunluğu, mesleki iş yeri temizliği, tertip ve düzeni,ecza dolabı,yangın tüpü, fiyat tarifesi ,müşterilere karşı tutum ve davranışları kontrol edildi.
Denetimlerin aralıksız devam edeceğini dile getiren Zabıta Müdürü Kemal Karaman, “Denetim yaptığımız iş yerinin büyük çoğunluğu kurallara riayet ediyor. Bu denetimlerde eksik olarak gördüğümüz bazı iş yerleri içinde gerekli uyarılar yaptık. Halkın sağlığı ile ilgili herhangi bir olumsuzluğa asla müsaade etmeyeceğiz, denetimlerimiz her hafta olağan bir şekilde farklı iş kollarında devam edecektir.” diyerek kurallara uyan işyerlerine ayrıca teşekkür etti.

 

ÇORUM - 13:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.