Sungurlu Belediyespor’un “altın” sezonu

Sporda tarihinin en parlak sezonunu geçiren Sungurlu Belediyespor’un şampiyonları için ödül töreni düzenlendi. Törende, başarılı takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi.   Özellikle Abdulkadir Şahiner’in Belediye Başkanı olmasından sonra sporda da atağa kalkan Sungurlu Belediyespor, bu sezon futbol ve voleybolda büyük başarılara imza attı. Erkekler Türkiye 2.Voleybol Ligi’nde mücadele eden voleybol takımı 1.Lige yükselme başarısı […]
ÇORUM - 3 Nisan 2018 18:34 A A

Sporda tarihinin en parlak sezonunu geçiren Sungurlu Belediyespor’un şampiyonları için ödül töreni düzenlendi. Törende, başarılı takımlara kupa ve madalyaları takdim edildi.

 

Özellikle Abdulkadir Şahiner’in Belediye Başkanı olmasından sonra sporda da atağa kalkan Sungurlu Belediyespor, bu sezon futbol ve voleybolda büyük başarılara imza attı. Erkekler Türkiye 2.Voleybol Ligi’nde mücadele eden voleybol takımı 1.Lige yükselme başarısı gösterirken, futbol takımı 1.Amatör Küme’deki ilk sezonunda şampiyonluk ipini göğüsledi. Genç erkek voleybol takımının il ikinciliği, yıldız kız, yıldız erkek ve genç kız voleybol takımlarının elde ettikleri il üçüncülükleri ise gelecekte kazanılacak daha büyük başarıların habercisi olarak değerlendirildi. Çorum Haber’den Hüseyin AŞKIN’ın haberine göre; madalya ve kupalarla dolu geçen sezonda kazanılan başarıların mimarlarından olan teknik heyet ve sporcular pazar günü ilçe futbol sahasında düzenlenen ödül töreninde Sungurlulu sporseverlerin karşısına çıkartılıp alkışlatılarak onore edildiler. 1.Amatör Küme’de son maçlar öncesinde şampiyonluğunu ilan eden Sungurlu Belediyespor’un İskilipgücü ile oynadığı sezonun son maçından sonra düzenlenen ödül törenine; Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Başkan yardımcıları Bahri Sezen ve Ahmet Yılmaz, oda başkanları, Meclis üyeleri, Çorum ASKF Başkanı Sefer Kurtaran, Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan ve çok sayıda sporsever katıldı. Törende, 1.Amatör Küme şampiyonu Sungurlu Belediyespor’un kupasını Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan ve ASKF Başkanı Sefer Kurtaran verdi. Ayrıca, 1.Lig’e yükselen erkek voleybol takımı ile Çorum üçüncüsü olan yıldız kız ve genç kız voleybol takımlarının sporcularına kupaları bir kez daha verilip alkışlatıldılar.

ÇORUM - 18:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.