Sözümüzü tuttuk, hediyelerimizi çocuklarımıza ulaştırdık!!!

Merkezi Ankara’da bulunan Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu (Çorum HDF) Engelli Konseyi, Kadın Konseyi, Çorum HDF’ye üye olan KIRLANGIÇ-DER ve diğer tüm derneklerin, Çorum’un Ortaköy İlçesine bağlı İncesu Köyü İlkokulu, Mecitözü Elvançelebi İlkokulu ve Oğuzlar İlkokulu için başlattığı “Bir El de Sen Ver” İyilik hareketi kampanyası, hafta sonu başarıyla gerçekleştirilmişti, fakat hava şartlarından dolayı Mecitözü Elvançelebi İlkokulu’na  yapılamayan […]
ÇORUM - 29 Aralık 2017 18:59 A A

Merkezi Ankara’da bulunan Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu (Çorum HDF) Engelli Konseyi, Kadın Konseyi, Çorum HDF’ye üye olan KIRLANGIÇ-DER ve diğer tüm derneklerin, Çorum’un Ortaköy İlçesine bağlı İncesu Köyü İlkokulu, Mecitözü Elvançelebi İlkokulu ve Oğuzlar İlkokulu için başlattığı “Bir El de Sen Ver” İyilik hareketi kampanyası, hafta sonu başarıyla gerçekleştirilmişti, fakat hava şartlarından dolayı Mecitözü Elvançelebi İlkokulu’na  yapılamayan destek, yardım kampanyamıza iki kütüphane bağışlayan Anadolu Hitit Dernekleri Çorum Federasyonumuzun Başkanı Ali Özgür Ispanak ve Çorum İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Arslan  tarafından dün yapıldı.

Kampanyadan büyük mutluluk duyan çocuklar, Merkezi Ankara’da bulunan Çorum HDF’ye bağlı olan Anadolu Hitit Dernekleri Çorum Federasyonu gönüllülerini ve Çorum İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Arslan’ı, büyük sevgi gösterisiyle karşıladı.

STK’LARIN PROJELERİ BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Çorum HDF’nin yapmış olduğu sosyal bir projeye ortaklık ettiklerini belirten Çorum İl Kültür ve Turizm Müdürü Ömer Arslan,” Geçtiğimiz hafta yaptığımız yardım kampanyasında, hava şartlarından dolayı hediyelerini teslim edemediğimiz Mecitözü Elvançelebi İlkokulu’na, bugün hediyelerini vermek için geldik. Bugün çocuklarımıza verdiğimiz sözü yerine getirmenin büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Çocukları sevindiren Çorum HDF ile inşallah daha birçok güzel proje yaparız. Emeği geçen tüm dostlara ve tüm yetkililere sizlerin aracılığıyla teşekkür ederim ” dedi.

 

ÇORUM - 18:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.