Şık’tan Tuğçe Kazaz’a ‘Ramazan şerbetli’ yanıt

Sık sık AK Parti’yi öven mesajları ile tanınan manken Tuğçe Kazaz, Twitter hesabından HDP İstanbul Milletvekili adayı Ahmet Şık’la ilgili yaptığı paylaşımda, “Ahmet Şık, o kadar artistlik yaptın meğer hepsi menfaate giden yol içinmiş. Bedelli vekil koltuğun hayırlı olsun” ve “Kısacası, Ahmet Şık benim gözümde bir gazeteciden ziyade, daha çok bir provakatör olarak kalacaktır” diye […]
GÜNDEM - 28 Mayıs 2018 17:55 A A

Sık sık AK Parti’yi öven mesajları ile tanınan manken Tuğçe Kazaz, Twitter hesabından HDP İstanbul Milletvekili adayı Ahmet Şık’la ilgili yaptığı paylaşımda, “Ahmet Şık, o kadar artistlik yaptın meğer hepsi menfaate giden yol içinmiş. Bedelli vekil koltuğun hayırlı olsun” ve “Kısacası, Ahmet Şık benim gözümde bir gazeteciden ziyade, daha çok bir provakatör olarak kalacaktır” diye yazdı.

Kazaz’ın mesajlarına yanıt veren Ahmet Şık ise , Kazaz’ın takipçileri ile yaşadığı ‘Ramazan şerbeti’ polemiğine göndermede bulunarak, “Ramazan şerbetini fazla kaçırmışsınız onu anladım. Ama merak ettim, hepi topu 427 karaktere sığdırdığınız 3 ileti için 18 dakika düşünmeniz kanaat önderi olmanızın gereği mi?” diyerek yanıt verdi.

İşte o paylaşım:

GÜNDEM - 17:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.