Şahiner: 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun

Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner 14 Mart Tıp Bayramı kutlama mesajı yayınladı. Başkanımız mesajında; “Sağlıklı hayat, insanlarımızın vazgeçemeyeceği en temel haktır. Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi ise nitelikli bir toplumun en önemli şartı ve ülkelerin gelişmişliğinin en önemli göstergelerinden biridir. Sağlık hizmetlerinin gereği gibi yerine getirilmesi sosyal devlet anlayışının en önemli unsurlarındandır ve doktorlarımız, […]
ÇORUM - 14 Mart 2018 16:37 A A

Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner 14 Mart Tıp Bayramı kutlama mesajı yayınladı.

Başkanımız mesajında; “Sağlıklı hayat, insanlarımızın vazgeçemeyeceği en temel haktır. Etkin ve kaliteli bir sağlık sistemi ise nitelikli bir toplumun en önemli şartı ve ülkelerin gelişmişliğinin en önemli göstergelerinden biridir. Sağlık hizmetlerinin gereği gibi yerine getirilmesi sosyal devlet anlayışının en önemli unsurlarındandır ve doktorlarımız, sağlık çalışanlarımız eliyle yürütülmektedir’ dedi.
Başkanımız, İnsan hayatının daha sağlıklı olmasını ilke edinen, İnsanı yaşatmayı ve insanın acısını azaltmayı amaç edinen saygın ve onurlu mesleği büyük fedakarlıkla yerine getiren, sağlık hizmetlerinin her alanında özveriyle çalışan, başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” diye açıklamada bulundu.

ÇORUM - 16:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.