New York’ta patlama: Yaralılar var

  ABD’nin New York kentinde patlama alarmı var. New York polisi, Manhattan’ın merkezindeki Port Authority otobüs terminalinde patlama meydana geldiği haberleri üzerine müdahale için harekete geçti. Metronun üç hattı tahliye ediliyor. Patlama haberi henüz resmen teyit edilmiş değil. New York polisinden yapılan açıklamada, ‘sebebi bilinmeyen bir patlamaya dair haberler’ ifadesi kullanıldı. NEW YORK POST: BİR […]
DÜNYA - 11 Aralık 2017 16:50 A A

 

ABD’nin New York kentinde patlama alarmı var. New York polisi, Manhattan’ın merkezindeki Port Authority otobüs terminalinde patlama meydana geldiği haberleri üzerine müdahale için harekete geçti. Metronun üç hattı tahliye ediliyor.

Patlama haberi henüz resmen teyit edilmiş değil. New York polisinden yapılan açıklamada, ‘sebebi bilinmeyen bir patlamaya dair haberler’ ifadesi kullanıldı.

NEW YORK POST: BİR GÖZALTI VAR

Ancak New York Post gazetesi adı açıklanmayan emniyet kaynaklarına dayanarak, 42’inci Cadde’deki terminalde bir cihazın ‘kısmen’ infilak ettiğini, yaralılar olduğunu ve bir kişinin gözaltına alındığını yazdı.

Patlamaya boru tipi bir bombanın yol açtığı belirtiliyor.

 

 

(DUVAR)

DÜNYA - 16:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.