Minikler, Sungurlu Belediyesi’ni ziyaret etti

Beşkız İlkokulu Müdür Vekili Bayram Bozduman, öğretmenler  Şükrüye Sağlam ve Derya Kocamanoğlu’nun  eşliğinde, minik öğrenciler Sungurlu Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Miniklerle yakından ilgilen Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yılmaz ve Bahri Sezen,çocuklarla sohbet ederek ilçe ve belediye hakkında bilgiler verdi. Yerel Yönetimlerle ilgili çocukları bilgilendirme ve bilinçlendirme amaçlı Sungurlu Belediyesine ziyaret düzenleyen Müdür Vekili Bayram Bozduman, “ Öğrencilerimizle […]
ÇORUM - 4 Mayıs 2018 12:08 A A

Beşkız İlkokulu Müdür Vekili Bayram Bozduman, öğretmenler  Şükrüye Sağlam ve Derya Kocamanoğlu’nun  eşliğinde, minik öğrenciler Sungurlu Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Miniklerle yakından ilgilen Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Yılmaz ve Bahri Sezen,çocuklarla sohbet ederek ilçe ve belediye hakkında bilgiler verdi.

Yerel Yönetimlerle ilgili çocukları bilgilendirme ve bilinçlendirme amaçlı Sungurlu Belediyesine ziyaret düzenleyen Müdür Vekili Bayram Bozduman, “ Öğrencilerimizle ilçemize ve belediyemize ziyarette bulunduk. Çocuklarımız için gezimiz oldukça verimli geçti. Başkanlarımız da çocuklarımızla yakından ilgilendi. Kendilerine bizleri kabul ettikleri ve verdikleri bilgiler için teşekkür ederiz.”dedi.

ÇORUM - 12:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.