İyi Parti’de kritik gelişme

  İyi Parti geçen pazar günü düzenlediği 1. Olağanüstü Kurultayı’nda tüzüğünde de çok sayıda değişikliğe gitti. Değiştirilen İyi Parti tüzüğünde Genel Başkan Meral Akşener’in yetkileri genişletildi. Kurultayda 60 kişiden oluşan genel idare kurulu üyesi sayısı 60’tan 80’e çıkarılmıştı. Tüzüğe eklenen maddeyle genel başkan, hizmet ve çalışma şartlarının gereği olarak partinin çekirdek yönetim kadrosu olan başkanlık […]
GÜNDEM - 5 Nisan 2018 16:03 A A

 

İyi Parti geçen pazar günü düzenlediği 1. Olağanüstü Kurultayı’nda tüzüğünde de çok sayıda değişikliğe gitti.

Değiştirilen İyi Parti tüzüğünde Genel Başkan Meral Akşener’in yetkileri genişletildi. Kurultayda 60 kişiden oluşan genel idare kurulu üyesi sayısı 60’tan 80’e çıkarılmıştı. Tüzüğe eklenen maddeyle genel başkan, hizmet ve çalışma şartlarının gereği olarak partinin çekirdek yönetim kadrosu olan başkanlık divanı üye sayısını azaltmak, yeni görev alanları açmak ve işbölümünün şeklini değiştirmekle yetkili kılındı.

Odatv’nin ulaştığı  başkanlık divanı üyelerinin isimleri ise şöyle: Meral Akşener, Aytun Çıray, Koray Aydın, Müsavat Dervişoğlu, Ümit Özdağ, Berna Sukas, Lütfü Türkkan, Kazım Ataoğlu, İsmail Koncuk, Şenol Bal, Ersagun Yücel, Fatih M. Şeker, Ayfer Yılmaz, Saltuk Buğra Kavuncu, Hayrettin Nuhoğlu.

Başkanlık divanı üyelerinin görevlendirmeleri ise şöyle:

GÜNDEM - 16:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.