İş dünyasının nabzını tuttular

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve Kahramankazan Kaymakamı Engin Aksakal, sanayici ve iş adamları ile bir araya geldi. Ertürk ve Aksakal sanayici ve iş adamlarının sorunlarını dinleyerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Kahramankazan Kaymakamlığı’nca düzenlenen kahvaltı programı, ilçede faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları ile ilçe yöneticilerini bir araya getirdi. Kahramankazan Sofrası’nda gerçekleştirilen programa Kahramankazan Kaymakamı […]
ANKARA - 5 Ocak 2018 16:40 A A

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve Kahramankazan Kaymakamı Engin Aksakal, sanayici ve iş adamları ile bir araya geldi. Ertürk ve Aksakal sanayici ve iş adamlarının sorunlarını dinleyerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Kahramankazan Kaymakamlığı’nca düzenlenen kahvaltı programı, ilçede faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları ile ilçe yöneticilerini bir araya getirdi. Kahramankazan Sofrası’nda gerçekleştirilen programa Kahramankazan Kaymakamı Engin Aksakal, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve ilçe protokolü ile sanayici ve iş adamları katıldı.

Verimli bir toplantı oldu

Kaymakam Aksakal, programla ilçede istihdam sağlayan, üreten iş adamı ve sanayicilerin nabzını tuttuklarını belirterek, “Son derece verimli ve faydalı bir program oldu. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Sanayici ve iş adamlarının sorunlarını dinledik birlikte çözüm önerileri üzerine konuştuk” dedi.

Birlikte kalkındık

Başkan Ertürk de, bir araya geldikleri sanayici ve iş adamlarıyla ilçedeki yatırımlar ve ilçe ekonomisi üzerine oldukça yararlı bir program gerçekleştirdiklerini belirtti. Sanayici ve iş adamlarının sürekli olarak yanlarında olduklarını ifade eden Ertürk, “Kahramankazan’ı bugünlere sizlerle birlikte getirdik. Sizlerle birlikte geliştik, kalkındık. Bundan sonra da hep yanınızda olacağız” diye konuştu.

ANKARA - 16:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.