İnce: Kimi nasıl eleştireceğimi TRT’nin hadsiz yöneticilerinden mi öğreneceğim?

TRT, sabah saatlerinde resmi sitesinden  cumhurbaşkanı adaylarının kendisine yönelik ‘taraflı’ olduğu eleştirilerine  yanıt vermişti.  TRT’den yapılan açıklamada,  TRT’de tarafsız ve dengeli yayıncılık yapıldığı ifade edilirken; Meral Akşener, Selahattin Demirtaş, Temel Karamollaoğlu ve Doğu Perinçek’in adı ise anılmadı. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, TRT’nin yaptığı açıklama sonrasında Twitterdan bir mesaj yayınladı. Sosyla medya hesabı Twitter’dan TRT’ye yanıt […]
GÜNDEM - 29 Mayıs 2018 15:52 A A

TRT, sabah saatlerinde resmi sitesinden  cumhurbaşkanı adaylarının kendisine yönelik ‘taraflı’ olduğu eleştirilerine  yanıt vermişti.  TRT’den yapılan açıklamada,  TRT’de tarafsız ve dengeli yayıncılık yapıldığı ifade edilirken; Meral Akşener, Selahattin Demirtaş, Temel Karamollaoğlu ve Doğu Perinçek’in adı ise anılmadı. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, TRT’nin yaptığı açıklama sonrasında Twitterdan bir mesaj yayınladı.

Sosyla medya hesabı Twitter’dan TRT’ye yanıt veren İnce, “TRT, tarafsız olduğunu anlatmaya çabaladığı açıklamasında, eleştirilerimin ne kadar haklı olduğunu kanıtlamış. Milletin huzurunda kimi nasıl eleştireceğimi TRT’nin hadsiz yöneticilerinden mi öğreneceğim?” diye yazdı.

İŞTE İNCE’NİN O PAYLAŞIMI:

GÜNDEM - 15:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.