İnce: Genel başkanlar ancak teneşirle gidiyor

“Partinin genel başkanının nasıl geleceği belli, nasıl gideceği belli değil. Ancak teneşirle gidiyor” diyen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “iki seçimde partiyi birinci parti yapamayan genel başkan istifa etsin” önerisinde bulundu. Merkeze bağlı Yeşiltepe Beldesi’nde CHP’li belde belediyesinin yaptığı düğün salonu ve sosyal tesis açılışı için gittiği Aksaray’da konuşan İnce, iki seçimde partisini birinci  yapamayan […]
GÜNDEM - 22 Şubat 2018 16:39 A A

“Partinin genel başkanının nasıl geleceği belli, nasıl gideceği belli değil. Ancak teneşirle gidiyor” diyen CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, “iki seçimde partiyi birinci parti yapamayan genel başkan istifa etsin” önerisinde bulundu.

Merkeze bağlı Yeşiltepe Beldesi’nde CHP’li belde belediyesinin yaptığı düğün salonu ve sosyal tesis açılışı için gittiği Aksaray’da konuşan İnce, iki seçimde partisini birinci  yapamayan genel başkanların istifa etmesini önerdi.

Sputnık Türkiye’de yer alan habere göre İnce, “Genel başkan, partinin genel başkanının nasıl geleceği belli, nasıl gideceği belli değil. Ancak teneşirle gidiyor. Gitmiyor başka türlü. Sadece bizim partiye mahsus bir şey değil bu. Bütün partiler için böyle. Birisi genel başkan oldu mu, ömür boyu orada işte. Benim önerim şu; CHP bunun öncülüğünü yapsın. Diğer partilerde de böyle olsun. İki seçimde partiyi birinci parti yapamayan genel başkan istifa etsin. Bu kadar” diye konuştu.

GÜNDEM - 16:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.