Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi, kaldığı yerden seyircisiz olarak devam edecek

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, yaşanan saha olayları nedeniyle yarıda kalan Fenerbahçe-Beşiktaş maçının kaldığı yerden seyircisiz olarak devam etmesine karar verdi. Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanan ve yaşanan saha olayları nedeniyle hakem Mete Kalkavan tarafından tatil edilen ZTK yarı final ikinci müsabakasıyla ilgili kararını açıkladı. […]
GÜNDEM - 25 Nisan 2018 16:42 A A

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, yaşanan saha olayları nedeniyle yarıda kalan Fenerbahçe-Beşiktaş maçının kaldığı yerden seyircisiz olarak devam etmesine karar verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanan ve yaşanan saha olayları nedeniyle hakem Mete Kalkavan tarafından tatil edilen ZTK yarı final ikinci müsabakasıyla ilgili kararını açıkladı.

Riva’daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapılan toplantıda alınan karara göre müsabaka, yarıda kaldığı 57. dakikadan itibaren seyircisiz olarak devam edecek.Maç, 3 Mayıs Perşembe günü oynanacak.

 

TFF’den konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

“Türkiye Futbol Federasyonu, bugün yaptığı toplantıda 19 Nisan 2018 tarihinde Ülker Stadyumu FB Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası yarı final ikinci maçı ile ilgili kararını verdi.

TFF Yönetim Kurulu, 57. dakikada Hakem Mete Kalkavan tarafından tatil edilen Fenerbahçe-Beşiktaş müsabakası ile ilgili olarak; Futbol Müsabaka Talimatı’nın 20. Maddesi’nin 1. Fıkrası uyarınca, müsabakanın yarıda kaldığı andaki şartlarla tedbiren seyircisiz olarak tamamlanmasına oy birliği ile karar verdi.

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final ikinci maçı kaldığı yerden 3 Mayıs 2018 Perşembe günü oynanacak.”

GÜNDEM - 16:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.