Ertürk, sedir sohbetlerine konuk oldu

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ankara Yönetici ve Bürokratlar Derneği (AYDER) tarafından düzenlenen “sedir sohbetleri” programına konuk oldu. Başkan Ertürk, AYDER tarafından düzenlenen “sedir sohbetleri” programına katıldı. Hamamönü’ndeki dernek merkezinde düzenlenen programa, kamu kurumlarında çalışan dernek üyeleri yoğun katılım gösterdi. Başkan Ertürk, böylesine anlamlı bir programda konuk olmaktan oldukça mutlu olduğunu belirterek, nazik davetlerinden olayı […]
ANKARA - 28 Nisan 2018 11:55 A A

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ankara Yönetici ve Bürokratlar Derneği (AYDER) tarafından düzenlenen “sedir sohbetleri” programına konuk oldu.

Başkan Ertürk, AYDER tarafından düzenlenen “sedir sohbetleri” programına katıldı. Hamamönü’ndeki dernek merkezinde düzenlenen programa, kamu kurumlarında çalışan dernek üyeleri yoğun katılım gösterdi. Başkan Ertürk, böylesine anlamlı bir programda konuk olmaktan oldukça mutlu olduğunu belirterek, nazik davetlerinden olayı AYDER ailesine teşekkür etti. Ertürk, kendi hayatından kesitleri paylaştığı sohbet sırasında sivil toplum örgütleri ve siyasi alandaki mücadelesine ilişkin bilgiler verdi. Ertürk, sivil toplum kuruluşlarının büyük bir öneme sahip olduğunu anlattı. Kahramankazan belediye başkanlığına seçildiği 2004 yılından bu yana, geride kalan 14 yıllık süreçte ilçede büyük bir değişim ve gelişim yaşandığını ifade eden Ertürk, ilçenin şu anda başkentin metropol ilçeleri arasına girmeyi başardığını söyledi. Ertürk, 14 yıl önce “Kazan Köyü” olarak adlandırılan ilçenin artık, başkentin her alanda önemli merkezlerinden biri konumuna geldiğini söyledi. Ertürk, ilçede yapılan ve yapım aşamasında olan projeler hakkında da bilgi verdi.

24 Haziran vurgusu

Başkan Ertürk, Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası, milli birlik ve beraberliği açısından kritik bir süreçten geçtiğini belirterek, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimlerinin bu açıdan oldukça önemli olduğunu söyledi. Ertürk, “24 Haziran Türkiye Cumhuriyeti açısından en önemli seçim. Türk Milleti, yalnızca Türkiye’nin değil, İslam Alemi ve mazlum milletlerin de umudu olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde nasıl 15 Temmuz’da ülkemizi işgal etmek ve bölmek isteyenlere karşı dimdik durduysa, 24 Haziran’da da aynı dik duruşu gösterecektir” diye konuştu.

ANKARA - 11:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.