Ertürk, foto muhabirlerini yalnız bırakmadı

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’nin (TFMD) düzenlediği “Türk Telekom Yılın Basın Fotoğrafları 2018” yarışması ödül törenine katıldı. Dereceye giren foto muhabirlerine ödüllerini takdim eden Ertürk, tüm basın mensuplarının her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’nin (TFMD) düzenlediği “Türk Telekom Yılın Basın Fotoğrafları 2018” yarışması ödül töreni düzenlendi. Ankara’da bir […]
ANKARA - 9 Mayıs 2018 15:27 A A

Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’nin (TFMD) düzenlediği “Türk Telekom Yılın Basın Fotoğrafları 2018” yarışması ödül törenine katıldı. Dereceye giren foto muhabirlerine ödüllerini takdim eden Ertürk, tüm basın mensuplarının her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’nin (TFMD) düzenlediği “Türk Telekom Yılın Basın Fotoğrafları 2018” yarışması ödül töreni düzenlendi. Ankara’da bir otelde gerçekleştirilen törene, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ün de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı. Türkiye’nin en prestijli medya ödülleri arasında yer alan ve 33 yıldır aralıksız düzenlenen organizasyona bu yıl 3 bin 200’ün üzerinde fotoğraf katıldı. 8 dalda yapılan değerlendirme sonucu, 30 fotoğraf ve 3 fotoğraf serisi ödül aldı.

Ödülleri takdim ettiler

Törende Bakanlar Arslan, Bak ve Başkan Ertürk ile diğer katılımcılar yarışmada dereceye giren foto muhabirlerine ödüllerini takdim etti. Başkan Ertürk burada gelenek olduğu üzere fotoğraf makinesi ile törene katılanların fotoğrafını çekti.

Her zaman yanınızdayız

Başkan Ertürk, foto muhabirlerinin kamuoyunu aydınlatmak adına önemli, kutsal ve zor bir görev üstlendiğini belirterek, derece giren foto muhabirlerini tebrik etti. Ertürk, tüm basın mensuplarına, Kahramankazan Belediyesi olarak yanlarında olduklarını ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
TFMD Başkanı Rıza Özel ise 1985’ten beri aralıksız düzenlenen yarışmanın, Türkiye’deki en uzun soluklu fotoğraf yarışması olduğunu belirterek, fotoğraflarda, dünyadaki önemli olaylara ışık tuttuklarını söyledi.

ANKARA - 15:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.