Erdoğan’dan Gül yanıtı: Beni bu konuda hiç konuşturmayın!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Nisan’da çıktığı Özbekistan ve Güney Kore ziyaretlerini tamamlayarak dün Türkiye’ye döndü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’ye hareketinden önce Seul’de gazetecilere gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, soruları yanıtladı. DUVAR’da yer alan habere göre; Erdoğan, Abdullah Gül’le ilgili soruya ,“Beni bu konuda hiç konuşturmayın. Benim bu konuda herhangi bir açıklama yapmama gerek yok. Neyin ne olduğunu herkes […]
GÜNDEM - 4 Mayıs 2018 12:37 A A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Nisan’da çıktığı Özbekistan ve Güney Kore ziyaretlerini tamamlayarak dün Türkiye’ye döndü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’ye hareketinden önce Seul’de gazetecilere gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, soruları yanıtladı.

DUVAR’da yer alan habere göre; Erdoğan, Abdullah Gül’le ilgili soruya ,“Beni bu konuda hiç konuşturmayın. Benim bu konuda herhangi bir açıklama yapmama gerek yok. Neyin ne olduğunu herkes gayet iyi biliyor” yanıtını verdi. Erdoğan, pazar günü açıklayacağı seçim manifestosunda ise ‘daha güçlü ve daha özgür bir Türkiye’ vurgusu olacağını söyledi. 24 Haziran’daki seçimin ise Türkiye için ‘kırılma noktası’ olacağını ifade etti.

GÜNDEM - 12:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.