Emir ve yönetimi, dünya markası Baktat’ı ziyaret etti

Bayraklı Belediyesi’nin bugün düzenleyeceği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şenlikleri dolayısıyla İzmir’e giden Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu ve Konfederasyonu Genel Başkanı Av. Cemal Emir, Çorum HDF Genel Başkan Yrd. Sedat Ilıman, Çorum HDF Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Konseyi Başkanı Ali Oymak, Çorum HDF Yönetim Kurulu Üyesi ve Mamak Belediyesi CHP Meclis Üyesi Dilaver Eker, ülkemizi […]
ANKARA - 28 Ekim 2017 13:58 A A

Bayraklı Belediyesi’nin bugün düzenleyeceği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şenlikleri dolayısıyla İzmir’e giden Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu ve Konfederasyonu Genel Başkanı Av. Cemal Emir, Çorum HDF Genel Başkan Yrd. Sedat Ilıman, Çorum HDF Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Konseyi Başkanı Ali Oymak, Çorum HDF Yönetim Kurulu Üyesi ve Mamak Belediyesi CHP Meclis Üyesi Dilaver Eker, ülkemizi dünyada temsil eden, Türk ekonomisine büyük katkılar sunan  Baktat A.Ş Turgutlu İzmir Üretim tesislerini ziyaret etti.

HEMŞEHRİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ

Türk lezzetlerini Baktat markası ile  50’den fazla ülkeye ihraç eden, kalite ödüllü 3 binden fazla ürünü olan ve dünya markası haline gelen Baktat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Halil Baklan ve Egetad Yöneticisi Murat Baklan ile sohbet edip, hasret gideren Çorum HDF’li yöneticiler, Çorum’un Alaca İlçesi’ne bağlı Haydar Köyü’nden olan hemşehrilerimizin başarısı bizlere büyük onur veriyor diyerek,” Çorumlular olarak, hemşehrilerimize çıktıkları bu yolda başarılarının devamını diler, bu güzel misafirperverlikleri içinde ayrıca teşekkür ederiz” dedi.

 

ANKARA - 13:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.