Emekli ikramiyelerinin ödenme tarihi belli oldu

A Haber kanalına konuk olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Jülide Sarıeroğlu, emekli ikramiyelerinin verileceği tarihi açıkladı.  Sarıeroğlu, A Haber’de konuya dair yaptığı açıklamada, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerimizin ikramiyelerini, 7 Haziran 2018’de ödeyeceğiz. SSK emeklilerimizin ikramiyelerini de 8 Haziran 2018 tarihinde ödeyeceğiz diyerek,”Emekli Sandığı emeklilerimizin maaşları ayın 1’i ile 5’i arasında, SSK ve Bağ-Kur emekli maaşlarımızı da […]
EKONOMİ - 29 Mayıs 2018 16:38 A A

A Haber kanalına konuk olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Jülide Sarıeroğlu, emekli ikramiyelerinin verileceği tarihi açıkladı. 

Sarıeroğlu, A Haber’de konuya dair yaptığı açıklamada, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerimizin ikramiyelerini, 7 Haziran 2018’de ödeyeceğiz. SSK emeklilerimizin ikramiyelerini de 8 Haziran 2018 tarihinde ödeyeceğiz diyerek,”Emekli Sandığı emeklilerimizin maaşları ayın 1’i ile 5’i arasında, SSK ve Bağ-Kur emekli maaşlarımızı da 11 – 12 – 13 Haziran tarihlerinde ödemelerini gerçekleştirmiş olacağız”ifadelerini kullandı.

EKONOMİ - 16:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.