Çorum’da, şüpheli bir çanta fünye ile patlatıldı

Çorum’da Valilik bahçesinde unutulan şüpheli bayan çantası bomba imha ekibi tarafından fünye ile patlatıldı. Bu sırada Vali Necmeddin Kılıç’ın da makamında olduğu belirtildi. Çorum Haber’de yer alan habere göre, olay, 16.30 sıralarında Gazi Caddesi üzerinde bulunan Çorum Valiliği önünde bulunan parkta meydana geldi. Bir bankın üzerine bırakılan bayan çantasını görenler polise şüpheli çanta ihbarında bulundu. […]
ÇORUM - 3 Nisan 2018 18:22 A A

Çorum’da Valilik bahçesinde unutulan şüpheli bayan çantası bomba imha ekibi tarafından fünye ile patlatıldı. Bu sırada Vali Necmeddin Kılıç’ın da makamında olduğu belirtildi.

Çorum Haber’de yer alan habere göre, olay, 16.30 sıralarında Gazi Caddesi üzerinde bulunan Çorum Valiliği önünde bulunan parkta meydana geldi. Bir bankın üzerine bırakılan bayan çantasını görenler polise şüpheli çanta ihbarında bulundu. Polis çevrede güvenlik önlemi aldı. Bu sırasında Valilik’temi kamanıda bulunan Vali Necmeddin Kılıç’da koruma ekibi bilgi vererek şüpheli çantanın kontrollü bir şekilde patlatılacağını söyledi. Olay yerine gelen bomba imha uzmanı çantayı fünye ile kontrollü bir şekilde patlattı. Patlatılan çantadan evrak, cep telefonu ve kıyafet çıktı. Bazı vatandaşlar cep telefonlarının kemaralarıyla çalışmaları görüntüledi.

ÇORUM - 18:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.