Çocuklarının ölüm haberi, Mesut ve Berna Yılmaz çiftine verilmedi

Eski başbakan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz’ı ABD’den Türkiye’ye taşıyan tarifeli uçak, bir saat içinde İstanbul’a inecek. Ölüm haberini havalimanında alacak Yılmaz çifti için bir ambulans uçağa gönderilecek. Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz’ın ölüm haberi babası Mesut Yılmaz ve annesi Berna Yılmaz’a söylenmedi. Milliyet’ten Musa Kesler’in haberine göre; tarifeli uçakla ABD’den Türkiye dönen Mesut Yılmaz ve eşinin yanında iki yakını […]
GÜNDEM - 16 Aralık 2017 17:13 A A
Eski başbakan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz’ı ABD’den Türkiye’ye taşıyan tarifeli uçak, bir saat içinde İstanbul’a inecek. Ölüm haberini havalimanında alacak Yılmaz çifti için bir ambulans uçağa gönderilecek.

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz’ın ölüm haberi babası Mesut Yılmaz ve annesi Berna Yılmaz’a söylenmedi.

Milliyet’ten Musa Kesler’in haberine göre; tarifeli uçakla ABD’den Türkiye dönen Mesut Yılmaz ve eşinin yanında iki yakını da bulunuyor. Yılmaz çiftinin ABD’ye Berna Yılmaz’ın kalp rahatsızlığı nedeniyle gittikleri öğrenildi. Yavuz Yılmaz’ın geçen ay kısmi felç geçirdiği  iddia edildi.

İNTERNET KAPATILDI, PİLOTLAR UYARILDI

17.40’ta İstanbul’da olacak olan Yılmaz çifti için bir ambulans uçağa gönderilecek. Uçakta internetin kapatıldığı, pilotların uyarıldığı belirtildi. İstanbul’daki yakınlarının Yılmaz çiftini arayıp Yavuz Yılmaz’ın rahatsız olduğunu söyledikleri bildirildi.

OTOPSİ İŞLEMLERİ TAMAMLANDI

Yavuz Yılmaz’ın Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi işlemleri tamamlandı. İşadamı Abdurrahim Albayrak otopsi ve cenazeyle ilgili evrakları teslim aldı. Cenaze Zincirlikuyu’ya gidecek.

BABASINA HEDİYE EDİLEN SİLAHLA İNTİHAR

Yılmaz’ın intihar ettiği silahın 1993 yılında babasına hediye edilen “toplu” olarak tabir edilen antika bir silah olduğu öğrenildi. Beykoz’daki aile mezarlığında babaannesinin yanında toprağa verilecek.

GÜNDEM - 17:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.