CHP’de şaşırtan istifa!

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Örgütü’nde, sürpriz bir gelişme yaşandı. Gerçek İzmir’in haberine göre;  7 Ocak’ta yapılan İzmir Kongresi’nde, İl Disiplin Kurulu’na aday isimler arasından en yüksek oyu (349) alarak seçilen Serkan Arda, görevinden istifa etti. Serkan Arda’nın istifa gerekçesi olarak, işlerinin yoğunluğunu gösterdiği bildirilirken, kurulda yerine gelecek isim de belli oldu. Arda’nın istifası […]
GÜNDEM - 31 Ocak 2018 18:55 A A

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Örgütü’nde, sürpriz bir gelişme yaşandı. Gerçek İzmir’in haberine göre;  7 Ocak’ta yapılan İzmir Kongresi’nde, İl Disiplin Kurulu’na aday isimler arasından en yüksek oyu (349) alarak seçilen Serkan Arda, görevinden istifa etti.

Serkan Arda’nın istifa gerekçesi olarak, işlerinin yoğunluğunu gösterdiği bildirilirken, kurulda yerine gelecek isim de belli oldu.

Arda’nın istifası sonrası disiplin listesinde yedek olmadığı için kurula, kongrede CHP İl Başkanı Deniz Yücel ile yarışan, CHP Çiğli İlçe Başkanı Utku Gümrükçü’nün listesinde yer alan Erdal Mansuroğulları gelecek.

 

GÜNDEM - 18:55 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.