CHP, Cumhurbaşkanı adayını mayıs başında açıklayacak

FOX TV’nin sabah programına katılan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı adaylarını mayıs başında açıklayacaklarını söyledi. FOX TV’de yayımlanan Çalar Saat programında konuşan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, ‘Cumhurbaşkanı adayınızı ne zaman açıklayacaksınız?’ sorusuna ,‘1 Mayıs ile 5 Mayıs arasındaki bir tarihte adayımızı açıklayacağız’ diye cevap verdi. ‘SALI SALLANABİLİR’ Altay, “Siyasette imkansız diye bir şey yoktur. Her isim konuşulabilir. […]
GÜNDEM - 28 Nisan 2018 12:40 A A

FOX TV’nin sabah programına katılan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Cumhurbaşkanı adaylarını mayıs başında açıklayacaklarını söyledi.

FOX TV’de yayımlanan Çalar Saat programında konuşan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, ‘Cumhurbaşkanı adayınızı ne zaman açıklayacaksınız?’ sorusuna ,‘1 Mayıs ile 5 Mayıs arasındaki bir tarihte adayımızı açıklayacağız’ diye cevap verdi.

‘SALI SALLANABİLİR’

Altay, “Siyasette imkansız diye bir şey yoktur. Her isim konuşulabilir. Siyasette görüşmem, konuşmam diyorsan siyaset yapma. Ancak çok büyük olasılıkla adayımız CHP üyesi olan bir kişi olacak. Şu anda ben de bilmiyorum. Şunu biliyorum, Türkiye’yi kucaklayıcı, kapsayıcı bir isim olacak. Adayı açıklamak için son güne kadar beklenileceğini tahmin etmiyorum. 1 ile 5 Mayıs arasında açıklanır diye düşünüyorum. Salı önemli bir gün, 1 Mayıs. Salı sallanabilir” ifadelerine yer verdi.

GÜNDEM - 12:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.