Çankayalı Görme Engelli Futbolcular, 5. kez üst üste şampiyon oldu

Çankaya Belediyesi Görme Engelli Spor Kulübü, 5 yıl önce kurulan Turkcell Sesi Görenler (B1 Hiç Görmeyenler) Deplasmanlı Futbol Süper Ligi’nde şampiyonluğu kimseye bırakmıyor. 5. kez şampiyonluk kupasını kaldıracak olan Çankaya Belediyesi; GESK ve TURGED ile yapacağı maça, ligde ilk kez gerçekleşecek olan 1 kadın kaleci ve kadın oyuncu ile çıkacak.  Kurulduğu günden beri Turkcell Sesi […]
ANKARA - 3 Kasım 2017 15:58 A A

Çankaya Belediyesi Görme Engelli Spor Kulübü, 5 yıl önce kurulan Turkcell Sesi Görenler (B1 Hiç Görmeyenler) Deplasmanlı Futbol Süper Ligi’nde şampiyonluğu kimseye bırakmıyor.

5. kez şampiyonluk kupasını kaldıracak olan Çankaya Belediyesi; GESK ve TURGED ile yapacağı maça, ligde ilk kez gerçekleşecek olan 1 kadın kaleci ve kadın oyuncu ile çıkacak.

 Kurulduğu günden beri Turkcell Sesi Görenler (B1 Hiç Görmeyenler) Deplasmanlı Futbol Süper Ligi’nde örnek bir mücadele veren Çankaya Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü (Çankaya GESK), inanılması güç bir rekora koşuyor. Beş yıllık ligin daimi şampiyonu olan Çankaya GESK, açık ara farkla bitirdiği ligin son maçında sahaya 2 kadın sporcu ile çıkarak bir ilke daha imza atacak.

Yarın saat 10.50’de, Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel  Parkı’nda, şampiyonluk kupa töreninin de yapılacağı maça,  herkes davetlidir.

ANKARA - 15:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.