Çankaya, hedeflediği mükemmellik yolunda ilerliyor

“Türkiye’nin En İyi İlçe Belediyesi” unvanını gururla taşıyan Çankaya Belediyesi, hedeflediği mükemmellik yolunda eğitimleri tamamladı. “Türkiye’nin En İyi İlçe Belediyesi” unvanını gururla taşıyan Çankaya Belediyesi, hedeflediği mükemmellik yolunda eğitimleri tamamladı. Çankaya Belediyesi Türkiye Kalite Derneği ile imzaladığı “Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi” ile EFQM Mükemmellik Modeli’ni hayata geçiriyor. Stratejilerin, çalışanların, kaynakların ve süreçlerin etkili […]
ANKARA - 31 Mayıs 2018 10:54 A A

“Türkiye’nin En İyi İlçe Belediyesi” unvanını gururla taşıyan Çankaya Belediyesi, hedeflediği mükemmellik yolunda eğitimleri tamamladı.

“Türkiye’nin En İyi İlçe Belediyesi” unvanını gururla taşıyan Çankaya Belediyesi, hedeflediği mükemmellik yolunda eğitimleri tamamladı. Çankaya Belediyesi Türkiye Kalite Derneği ile imzaladığı “Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi” ile EFQM Mükemmellik Modeli’ni hayata geçiriyor.

Stratejilerin, çalışanların, kaynakların ve süreçlerin etkili bir liderlik yaklaşımı ile yönlendirilerek, kurumların ve kuruluşların mükemmel iş sonuçları elde edeceği mantığı üzerine kurulu modeli geliştirmek üzere yaklaşık 7 aydır çalışan 30 Çankaya Belediyesi personeli, öncelikle eğitime tabi tutuldu. Eğitimlerini tamamlayan çalışanlara Brüksel’den gelen sertifikaları, Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülsün Bor Güner tarafından verildi.

Eğitimlerinin ardından birimlerdeki iyileştirmeye açık alanlarla ilgili  raporlama çalışması yapacak olan çalışma ekibi,  sonrasında EFQM Mükemmellik Modeli’nin 9 kriterine yönelik, sorunların giderilmesi için planlama yapacak. Bu plan kapsamında kurumun  iyileştirme projeleri yaparak kurumsal yönetim kalitesiyle ilgili gelişme sağlaması amaçlanıyor.

ANKARA - 10:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.