Bir skandal fetva daha! Yatakta her boş dakika şehvete kayar …

    Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve İlahiyatçı Nurettin Yıldız,  ‘6 yaşında çocukla evlenilebilir’ ve ‘Asansörde halvet olabilir’ açıklamalarından sonra bu sefer de yatakların şekliyle ilgili yine skandal bir açıklamada bulundu. Sözcü’de yer alan habere göre, Nurettin Yıldız, yayınladığı yeni videosunda “Uyku çok önemli. Yatağa, yatar yatmaz gözünü kapatıp uyuyacak yorgunlukla ve vaktinde girmek gerekir. Yatakta geçirilen […]
GÜNDEM - 21 Şubat 2018 16:42 A A

 

 

Sosyal Doku Vakfı Başkanı ve İlahiyatçı Nurettin Yıldız,  ‘6 yaşında çocukla evlenilebilir’ ve ‘Asansörde halvet olabilir’ açıklamalarından sonra bu sefer de yatakların şekliyle ilgili yine skandal bir açıklamada bulundu.

Sözcü’de yer alan habere göre, Nurettin Yıldız, yayınladığı yeni videosunda “Uyku çok önemli. Yatağa, yatar yatmaz gözünü kapatıp uyuyacak yorgunlukla ve vaktinde girmek gerekir. Yatakta geçirilen her boş dakika, şehvete doğru kaymış bir dakikadır ve yatağın şekli, yorgandan battaniyeye varıncaya kadar insanı, bilhassa erkeği gıdıklayan cinsel dürtüleri rahatsız eden bir yapıda olmamalıdır” dedi.

GÜNDEM - 16:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.