Başkan Ercan her yerde

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, esnafla istişarelerine devam ediyor. Her fırsatta Sincan’ın dört bir yanında esnaf ve vatandaşla bir araya gelen Başkan Ercan’ı vatandaş yoğun ilgiyle karşılıyor. Ramazan ayında da dur durak bilmeden çalışmalarına devam eden Başkan Ercan İftar saati öncesinde Sincan sokaklarındaydı. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, esnaf ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Göreve […]
ANKARA - 29 Mayıs 2018 11:49 A A

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, esnafla istişarelerine devam ediyor. Her fırsatta Sincan’ın dört bir yanında esnaf ve vatandaşla bir araya gelen Başkan Ercan’ı vatandaş yoğun ilgiyle karşılıyor. Ramazan ayında da dur durak bilmeden çalışmalarına devam eden Başkan Ercan İftar saati öncesinde Sincan sokaklarındaydı.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, esnaf ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Başkan Ercan, her fırsatta halk ile bir araya gelmeye özen gösteriyor. Esnafın taleplerini yerinde dinleyen Başkan Ercan İftar saatinden önce İbni Sina caddesini ziyaret etti. Başkan Ercan halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

“ESNAF SİNCAN’IN BEL KEMİĞİ”

Başkan Ercan, Sincan’da gerçekleştirilen hizmetler ve 24 Haziran sürecinde seçim çalışmaları hakkında esnafı bilgilendirdi; yolda karşılaştığı vatandaşlarla da uzun uzun istişarelerde bulundu. Esnafın Sincan’ın bel kemiği olduğunu ifade eden Başkan Murat Ercan esnafı 24 Haziran’da Sincan’da tarih yazmaya davet etti.

SİNCANLILARIN DUALARI BAŞKAN ERCAN’LA

Ziyaretlerin kendilerine moral verdiğini söyleyen esnaf da Başkan Ercan’ı ağırlamaktan ve seçim çalışmalarını birinci ağızdan dinlemekten mutlu olduklarını dile getirdi. Dualarının Başkan Ercan’la olduğunu vurguladılar.

ANKARA - 11:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.