15° Parçalı bulutlu

Yeşilçam’dan bir yıldız daha kaydı

‘Hababam Sınıfı’, ‘Süt Kardeşler’ ve ‘Bizim Aile’ gibi filmlerdeki rolleriyle sevilen ünlü oyuncu Tayfun Akalın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Gerçek Gündem’de yer alan habere göre; bir süredir huzurevinde kalan, geçtiğimiz ay merdivenlerden inerken dengesini kaybedip yuvarlanan ve başını merdivenlerin sivri yerine çarparak beyin kanaması geçiren, ardından Ümraniye Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavisi […]
GÜNDEM - 10 Aralık 2018 18:07 A A

‘Hababam Sınıfı’, ‘Süt Kardeşler’ ve ‘Bizim Aile’ gibi filmlerdeki rolleriyle sevilen ünlü oyuncu Tayfun Akalın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre; bir süredir huzurevinde kalan, geçtiğimiz ay merdivenlerden inerken dengesini kaybedip yuvarlanan ve başını merdivenlerin sivri yerine çarparak beyin kanaması geçiren, ardından Ümraniye Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Tayfun Akalın, hayata gözlerini yumdu.

CENAZE BİLGİLERİ BELLİ OLDU

Akalın’ın cenazesinin yarın, Zincirlikuyu Camii’nde kılınacak öğle namazına müteakip Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedileceği öğrenildi.

GÜNDEM - 18:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.