Yenimahalle Belediyesi’nin kapısı herkese açık

Sivil toplum kuruluşlarından hemşeri derneklerine, spor kulüplerinden iş insanlarına, sanatçılardan sade vatandaşlara kadar kimseyi ayırt etmeden belediyenin kapılarını herkese açan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, gününün büyük bir kısmını makamına gelen yurttaşlara ayırıyor. Vatandaşların taleplerini dinleyerek hemen herkesin ihtiyacına belediye imkanları ölçüsünde yardım eden Yaşar’a teşekkür ziyaretlerinin de ardı arkası kesilmiyor. Yaşar’dan Kırşehirli kadınlara tam […]
GÜNDEM - 13 Ekim 2017 11:06 A A

Sivil toplum kuruluşlarından hemşeri derneklerine, spor kulüplerinden iş insanlarına, sanatçılardan sade vatandaşlara kadar kimseyi ayırt etmeden belediyenin kapılarını herkese açan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, gününün büyük bir kısmını makamına gelen yurttaşlara ayırıyor. Vatandaşların taleplerini dinleyerek hemen herkesin ihtiyacına belediye imkanları ölçüsünde yardım eden Yaşar’a teşekkür ziyaretlerinin de ardı arkası kesilmiyor.

Yaşar’dan Kırşehirli kadınlara tam destek

Yaşar, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Nermin Hendek ve yönetim kurulu üyelerini de makamında ağırladı. Kırşehirli kadınlar, 26. Kaman Ceviz Kültür ve Sanat Festivali’ne verdiği destekten dolayı Yaşar’a plaketle teşekkür etti. Başkan Yaşar’ın desteğinin kendileri için anlamının çok büyük olduğunu ifade eden Kadın Kolları Başkanı Hendek, Yaşar’ı 28 Ekim düzenleyecekleri Cumhuriyet Balosu’na davet etti.

Çankırılılar Nazım’da buluşacak

Yaşar’a bir diğer ziyaret ise Çankırı Karahacı Köylüleri Sosyal Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Caferoğlu tarafından yapıldı. Dernek üyeleri ile Başkan Yaşar’a hemşeri derneklerine vermiş olduğu destekten ötürü teşekkürlerini sunan Caferoğlu, Yenimahalle’de ikamet eden Çankırılı vatandaşların Başkan Yaşar’ın çalışmalarını takdir ettiğini dile getirerek, Yaşar’ı 15 Ekim’de Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenleyecekleri Türk Halk Müziği Konseri’ne davet etti.

GÜNDEM - 11:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.