14° Açık

… Ve Çiğdem Toker’in yeni adresi belli oldu

Cumhuriyet Gazetesi’nin ekonomi yazarlarından Çiğdem Toker, yaklaşık iki hafta önce “Hoşça kalın” başlıklı yazısıyla gazeteye veda etmişti. “Kurucusu Atatürk ile, adı, ilkeleri, kökleri, taşıyageldiği saygınlığıyla dünyada bir benzeri olmayan gazetem Cumhuriyet’teki ilk yazım, aktardığım o heves ve eşsiz heyecan ile yazılmıştı” satırlarıyla Cumhuriyet’e veda eden Çiğdem Toker’in, Sözcü Gazetesi’nde yazılarını sürdüreceği duyuruldu. Sözcü Gazetesi’nin bugünkü birinci sayfasında, “Yolsuzlukları, […]
GÜNDEM - 25 Eylül 2018 14:28 A A

Cumhuriyet Gazetesi’nin ekonomi yazarlarından Çiğdem Toker, yaklaşık iki hafta önce “Hoşça kalın” başlıklı yazısıyla gazeteye veda etmişti.

“Kurucusu Atatürk ile, adı, ilkeleri, kökleri, taşıyageldiği saygınlığıyla dünyada bir benzeri olmayan gazetem Cumhuriyet’teki ilk yazım, aktardığım o heves ve eşsiz heyecan ile yazılmıştı” satırlarıyla Cumhuriyet’e veda eden Çiğdem Toker’in, Sözcü Gazetesi’nde yazılarını sürdüreceği duyuruldu.

Sözcü Gazetesi’nin bugünkü birinci sayfasında, “Yolsuzlukları, haksızlıkları belgeleriyle ortaya çıkarmasıyla tanınan usta gazeteci-yazar Çiğdem Toker’in ilk yazısı yarın…” ifadeleri yer aldı.

GÜNDEM - 14:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.