Vatan Partisi’nden Melih Gökçek iddiası

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’le ilgili gündemi sarsacak bir iddiada bulundu. Davullu zurnalı kutlama yapacaklar Yaşar Okuyan, yaşanacak gelişme sonrasında AK Partililerin de davullu zurnalı kutlama yapıp, Melih Gökçek’in villasının önünde “Ankara’nın Bağları” türküsü eşliğinde davullu zurnalı kutlama yapacaklarını, kendisinin de misket oynayarak kutlamalara katılacağını söyledi. Melih […]
GÜNDEM - 11 Ekim 2017 22:31 A A

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’le ilgili gündemi sarsacak bir iddiada bulundu.

Davullu zurnalı kutlama yapacaklar

Yaşar Okuyan, yaşanacak gelişme sonrasında AK Partililerin de davullu zurnalı kutlama yapıp, Melih Gökçek’in villasının önünde “Ankara’nın Bağları” türküsü eşliğinde davullu zurnalı kutlama yapacaklarını, kendisinin de misket oynayarak kutlamalara katılacağını söyledi.

Melih Gökçek'e Twitter yasağı

Melih Gökçek’e Twitter yasağı

KRT’de Çağlar Cilara’nın konuğu olan Eski Çalışma Bakanı Yaşar Okuyan, AK Parti’lilerin de davullu zurnalı kutlama yapıp, Melih Gökçek’in villasının önünde “Ankara’nın Bağları” türküsü eşliğinde davullu zurnalı kutlama yapacaklarını, kendisinin de misket oynayarak kutlamalara katılacağını söyledi.

Yaşar Okuyan, Melih Gökçek’ten AK Partililerin de rahatsız olduğunu,  Melih Gökçek’in 2014 seçimlerinde başka partiden aday olup AK Parti’nin oylarını bölmekle tehdit ederek aday olduğunu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Gökçek’in istifasını istediğini ve bu karardan Erdoğan’ın kesinlikle dönmeyeceğini söyledi.

İlgili Haberler
GÜNDEM - 22:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.