Parçalı az bulutlu

Umudun Kanatları Özel Eğitim Sanat Sergisi

Sincan Belediyesi’nin Hobi ve Meslek Edindirme Kurslarında eğitim gören özel öğrencilerin el emeği göz nuru eserleri Kültür Çadırında sergilendi. Eserlerini sergilemenin mutluluğunu yaşayan kursiyerleri Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan da yalnız bırakmadı. Down sendromlu, otizmli, zihinsel ve bedensel engelli özel öğrencilerden oluşan Sincan Belediyesinin Hobi ve Meslek Edindirme Kursunda hafta sonu sergi heyecanı yaşandı. Özel öğrenim gören […]
ANKARA - 22 Ekim 2018 12:21 A A

Sincan Belediyesi’nin Hobi ve Meslek Edindirme Kurslarında eğitim gören özel öğrencilerin el emeği göz nuru eserleri Kültür Çadırında sergilendi. Eserlerini sergilemenin mutluluğunu yaşayan kursiyerleri Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan da yalnız bırakmadı.

Down sendromlu, otizmli, zihinsel ve bedensel engelli özel öğrencilerden oluşan Sincan Belediyesinin Hobi ve Meslek Edindirme Kursunda hafta sonu sergi heyecanı yaşandı. Özel öğrenim gören kursiyerler eserlerini sergilemenin mutluluğunu yaşadı. Resim, deri işlemesi ve takı tasarımına kadar pek çok dalda eğitim alan kursiyerlerin el emeği ürünleri, Kültür Çadırı’nda görücüye çıktı.

“UMUDUN KANATLARI” BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Özel öğrenim gören öğrencilerden oluşan ‘Umudun Kanatları’ semazen ekibi de sema gösterileriyle ziyaretçileri büyüledi.

BAŞKAN ERCAN SERGİYİ GEZDİ

Başkan Ercan, sergiyi gezerek eserleri yakından inceledi. Kursiyerleri gösterdikleri başarıdan dolayı tebrik eden Başkan Ercan “Burada sergilenen eserler imkân tanındığında neler başarabileceklerini bir kez daha gözler önüne serdi. Emek veren bütün eğitmenlerimize ve kursiyerlerimize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

ANKARA - 12:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.