Türkşen’den Alçı’ya! Evinin salonunda o keçilerin otlamasını…

Hükümete yakınlığıyla bilinen Habertürk Gazetesi Yazarı Nagehan Alçı, dün gece Habertürk TV’de Didem Arslan’ın hazırlayıp sunduğu Türkiye’nin Nabzı programının konuğu oldu. Alçı katıldığı programda, Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adamızla ilgili skandal ifadeler kullandı. Alçı, işgal altındaki 18 adayı kastederek “18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı çıkaralım?” dedi. Nagihan Alçı’nın skandal sözlerine  Kardak kahramanı […]
GÜNDEM - 8 Şubat 2018 17:56 A A

Hükümete yakınlığıyla bilinen Habertürk Gazetesi Yazarı Nagehan Alçı, dün gece Habertürk TV’de Didem Arslan’ın hazırlayıp sunduğu Türkiye’nin Nabzı programının konuğu oldu.

Alçı katıldığı programda, Yunanistan’ın işgal ettiği 18 adamızla ilgili skandal ifadeler kullandı.

Alçı, işgal altındaki 18 adayı kastederek “18 keçinin otladığı kaya parçası için savaş mı çıkaralım?” dedi.

Nagihan Alçı’nın skandal sözlerine  Kardak kahramanı eski SAT komandosu emekli Kurmay Albay ve İYİ Parti GİK Üyesi  Ali Türkşen, sosyal medya hesabı Twitter’dan  sert tepki gösterdi.

Türkşen, mesajında “Yunanistan’ın işgal ettiği Ege’deki adalarımız için ‘keçilerin otladığı kaya parçası’ diyenlerin evinin salonunda o keçilerin otlamasını temenni ediyorum. Komşusuna bir tabak ödünç vermeyecek insanları, ülke işgal edilirken hala ekranlara çıkaranları da Allah’a havale ediyorum. Sabah beri sinirim geçmedi. Cehaletin ve hainliğin bu kadar fütursuzca kol gezdiğine mi yanarsın, bir zamanlar bu insanlar için canını vermek üzere görev yaptığına mı…” diye yazdı.

 

İşte o paylaşımlar:

GÜNDEM - 17:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.