Sungurlu’da canlı müzik programı iptal

Mesire Kafe’de canlı müzik programı, Afrin’de gerçekleştirilen operasyonlar sonucu şehit düşen askerlerimize saygı göstermek amacıyla iptal edildi. Sungurlu Belediyesi Mesire Kafe’de Cuma ve Cumartesi akşamları yapılan canlı müzik programının iptal edildiğini duyuran Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner; ”Milletimizin birliği, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canını feda eden şehitlerimize saygı göstermek amacıyla Mesire Kafe’de yapılan canlı müzik programını […]
ÇORUM - 9 Şubat 2018 13:46 A A

Mesire Kafe’de canlı müzik programı, Afrin’de gerçekleştirilen operasyonlar sonucu şehit düşen askerlerimize saygı göstermek amacıyla iptal edildi.


Sungurlu Belediyesi Mesire Kafe’de Cuma ve Cumartesi akşamları yapılan canlı müzik programının iptal edildiğini duyuran Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner; ”Milletimizin birliği, vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canını feda eden şehitlerimize saygı göstermek amacıyla Mesire Kafe’de yapılan canlı müzik programını bu hafta iptal ettik. Ateş düştüğü yeri yakar. Biz o acıları ancak bu şekil paylaşabiliriz. Vatan ve bayrak için şehit oldular. Allah (c.c) Şehitlerimize rahmet eylesin, ordumuzun da yar ve yardımcısı olsun inşallah” dedi.

 

ÇORUM - 13:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.