Parçalı az bulutlu

Sincan, Bakan Sarıeroğlu’nu ağırladı

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Sincanlı kadınlarla sahur programında bir araya geldi. Bakan Sarıeroğlu Ak Parti Sincan İlçe Başkanlığının düzenlediği sahur programına katıldı, 24 Haziran seçimlerinin önemini Sincanlı kadınlara anlattı. Sincan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nu sahurda ağırladı. Ak Parti Sincan İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği sahur programına katılan Bakan Sarıeroğlu’na Sincan Belediye Başkanı Murat […]
ANKARA - 5 Haziran 2018 12:12 A A

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Sincanlı kadınlarla sahur programında bir araya geldi. Bakan Sarıeroğlu Ak Parti Sincan İlçe Başkanlığının düzenlediği sahur programına katıldı, 24 Haziran seçimlerinin önemini Sincanlı kadınlara anlattı.

Sincan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nu sahurda ağırladı. Ak Parti Sincan İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği sahur programına katılan Bakan Sarıeroğlu’na Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun eşlik etti.

SİNCANLI KADINLARIN İLGİSİ YOĞUNDU

Sincanlı kadınlarla bir araya gelen bakan Sarıeroğlu’na ilgi yoğundu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu sahur öncesinde vatandaşlarla bol bol sohbet etti, fotoğraf çekildi.

“SİNCAN PARTİMİZİN YÜZ AKI”

Sahur öncesinde Bakan Sarıeroğlu Sincanlı kadınlara seslendi, 24 Haziran’ın önemini anlattı. Bakan Sarıeroğlu Sincan’ı ‘Partimizin yüz akı’ olarak tanımlarken, 24 Haziran’da da Sincan halkına güvendiğini vurguladı. Bakan Sarıeroğlu, “Her seçimde Sincan halkımızın döktüğü alın teri, gönülden çalışması bizi başarıya götüren gücümüz oldu. İnşallah 24 Haziran seçimlerinde Sincanlı ak kadınlarımız kapı kapı gezecek ve Sincan’ın, ülkemizin zaferle çıkmasında en büyük desteği olacak. Başka 24 Haziran yok. Etrafımızda pusu kuran, oyunlar oynayanlara karşı Türkiye; Bayrağına, milletine nasıl sahip çıktığını gösterecek.” diye konuştu.

“SİNCAN HALKI BİZİ HİÇBİR ZAMAN YANILTMADI”

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan da Sincan halkına olan güveninin altını çizdi, “24 Haziran çok önemli bir eşik ve yine birlik ve beraberlik içerisinde bu eşikten atlayacağız inşallah. İçerideki ve dışarıdaki düşmanlarımızı çatlatacağız, dostlarımızın yüzünü güldüreceğiz” dedi.

 

ANKARA - 12:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.