23° Açık

Salim Çoruk: Başkan olursam, Ankara’nın yeni yıldızı Mamak olacak

Kısa bir röportaj gerçekleştirdiğimiz CHP Mamak Belediye Başkan A. Adayı Salim Çoruk, Mamak’ın layık olduğu yerde olmadığını ve hak ettiği değeri görmediğini belirterek, “Belediye Başkanı olması halinde Ankara’nın yeni yıldızı Mamak olacaktır” diye ifade etti. 1965 yılında, Çorum Sungurlu’da dünyaya gelen Salim ÇORUK, gazetemize verdiği röportajda; “30 yıldır Mamak’ta yaşıyorum. Atılım Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi Ve […]
ANKARA - 11 Ekim 2018 13:21 A A

Kısa bir röportaj gerçekleştirdiğimiz CHP Mamak Belediye Başkan A. Adayı Salim Çoruk, Mamak’ın layık olduğu yerde olmadığını ve hak ettiği değeri görmediğini belirterek, “Belediye Başkanı olması halinde Ankara’nın yeni yıldızı Mamak olacaktır” diye ifade etti.

1965 yılında, Çorum Sungurlu’da dünyaya gelen Salim ÇORUK, gazetemize verdiği röportajda; “30 yıldır Mamak’ta yaşıyorum. Atılım Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yaptım. 10 Yıldır T.C. İç Anadolu Belediyeler Birliği’nin Genel Sekreterliğini başarı bir şekilde yürütmekteyim ve halen görev yaptığı kurumda, 10 yıl içerisinde İngiltere, Almanya, Belçika, İsviçre, Rusya,Hollanda, Bulgaristan, Yunanistan,Romanya, İspanya,İtalya,İran, Kırgızistan, Azerbeycan, Gürcistan başta olmak üzere 30 ülkeye, Belediyecilikle ilgili teknik inceleme ve araştırma ziyaretlerinde bulundum. Yaptığım işlerden dolay sayısız ödül ve plaket aldım. Şimdi bu bilgi, birikim ve tecrübemi Mamak Belediyesi’ni kazanıp, tüm Mamaklılarla paylaşmak istiyorum. Hepinizin bildiği üzere, Mamak layık olduğu yerde değil. Bir türlü hak ettiği değeri görmedi. Belediye Başkanı seçilirsem Ankara’nın yeni parlayan “Yıldızı” Mamak olacaktır” dedi.

 

ANKARA - 13:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.