25° Açık

Şahiner: Bu projemizi hiç kimse engelleyemeyecek

Sungurlu Belediye Başkanı Şahiner, çalışmaları devam eden Kent Park Projesi hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Şeffaf belediyeciliğin örnek ismi Sungurlu Belediye Başkanı Şahiner, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi: “Çalışmaları devam eden Kent Park projemizin zemini için gerekli olan ve maliyeti yaklaşık 250000 tl civarında olan harfiyatı, Mavi Ocak karşısında bulunan […]
ÇORUM - 17 Ekim 2018 16:34 A A

Sungurlu Belediye Başkanı Şahiner, çalışmaları devam eden Kent Park Projesi hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Şeffaf belediyeciliğin örnek ismi Sungurlu Belediye Başkanı Şahiner, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“Çalışmaları devam eden Kent Park projemizin zemini için gerekli olan ve maliyeti yaklaşık 250000 tl civarında olan harfiyatı, Mavi Ocak karşısında bulunan 25 senedir sahibi olduğum arsamdan bedelsiz olarak karşılıyoruz. Şeffaf Belediyecilik anlayışımızdan hiç ödün vermedik.Bu projemizi engellemeye hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Kamuoyuna saygılarımla.”

ÇORUM - 16:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.