11° Açık

Şahiner, Atatürk Meydanı’ndaki çalışmaları yerinde inceledi

Sungurlu Belediye Başkanı  Abdulkadir Şahiner, Atatürk Meydanı’ndaki çalışmaları yerinde inceleyerek,çalışmalar hakkında bilgi aldı. Çalışmaların Kurban Bayramı öncesinde yetişmesi için hızlandırılması talimatını veren Şahiner,”Bütün belediye personelimiz bayram öncesi planlanan tüm projelerimizin yetişmesi için özverili bir çalışma sergiliyor. Kendilerine gayretleri ve özverileri için teşekkür ediyorum. Şu anda Sungurlumuz’un birçok noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Atatürk meydanındaki yenileme ve […]
ÇORUM - 6 Ağustos 2018 16:12 A A

Sungurlu Belediye Başkanı  Abdulkadir Şahiner, Atatürk Meydanı’ndaki çalışmaları yerinde inceleyerek,çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Çalışmaların Kurban Bayramı öncesinde yetişmesi için hızlandırılması talimatını veren Şahiner,”Bütün belediye personelimiz bayram öncesi planlanan tüm projelerimizin yetişmesi için özverili bir çalışma sergiliyor. Kendilerine gayretleri ve özverileri için teşekkür ediyorum. Şu anda Sungurlumuz’un birçok noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Atatürk meydanındaki yenileme ve güzelleştirme çalışmamız bayramda bitecek,halkımızın hizmetine sunulacaktır”dedi.

ÇORUM - 16:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.