15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Özkan, TV kanalı aldığı iddialarına yanıt verdi

  Eski medya patronu, şimdi ise CHP’nin  İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’ın, 1,5 milyon dolar karşılığı KRT kanalının yüzde 51’ini satın aldığı iddia edildi. Patronlar Dünyası adlı internet sitesinin yer verdiği haberde, KRT’nin doğrudan Tuncay Özkan ve Erdoğan Toprak’a bağlı olacağı, başına da Adnan Bulut’un getirildiği iddia edilmişti. Haberin ardından sosyal medya hesabo […]
GÜNDEM - 3 Eylül 2018 16:17 A A

 

Eski medya patronu, şimdi ise CHP’nin  İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’ın, 1,5 milyon dolar karşılığı KRT kanalının yüzde 51’ini satın aldığı iddia edildi.

Patronlar Dünyası adlı internet sitesinin yer verdiği haberde, KRT’nin doğrudan Tuncay Özkan ve Erdoğan Toprak’a bağlı olacağı, başına da Adnan Bulut’un getirildiği iddia edilmişti. Haberin ardından sosyal medya hesabo Twitter’dan açıklama yapan Tuncay Özkan, haberin maksatlı bir politik kampanya olduğunu belirterek iddiayı yalanladı.

Mesajında hiçbir ticari faaliyeti olmadığını vurgulayan  Özkan, “Bu tür haberler gerçek dışıdır. Hiçbir ticari faaliyetim olmadığı gibi hiç kimseyle birlikte televizyon kanalı satın almadım. Bu haberler yıpratma maksatlı politik kampanyalardır. Gerçekle alakası yoktur” dedi.

İŞTE O PAYLAŞIM:

GÜNDEM - 16:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.