23° Açık

Orman Mühendisleri Odası, Erdoğan’ı desteklediğini açıkladı

Orman Mühendisleri Odası, 24 Haziran seçimlerinde Erdoğan’ı desteklediğini resmi sitelerinden duyurdu. Yönetim Kurulu adına yayınlanan bildiride, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğini, güçlü Cumhurbaşkanlığı ve güçlü meclis ile birlikte, Ülkemiz ve Aziz Milletimizin bekası olarak görüyor ve desteklediğimizi kamuoyuna açıkça ilan ediyoruz denildi. 24 Haziran seçimlerinin ‘ tarihi bir dönüm noktası ve karar anı’ olarak nitelendirildiği bildiride, […]
GÜNDEM - 7 Haziran 2018 14:57 A A

Orman Mühendisleri Odası, 24 Haziran seçimlerinde Erdoğan’ı desteklediğini resmi sitelerinden duyurdu. Yönetim Kurulu adına yayınlanan bildiride, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğini, güçlü Cumhurbaşkanlığı ve güçlü meclis ile birlikte, Ülkemiz ve Aziz Milletimizin bekası olarak görüyor ve desteklediğimizi kamuoyuna açıkça ilan ediyoruz denildi.

24 Haziran seçimlerinin ‘ tarihi bir dönüm noktası ve karar anı’ olarak nitelendirildiği bildiride, şu ifadelere yer verildi:

“24 Haziran 2018 seçimleri, Milletimizin ve Devletimizin bekası adına, hak ve hakikatin açıkça beyan edileceği tarihi bir dönüm noktası ve karar anı olacaktır.

Ülkemiz ve Milletimiz olarak zor bir süreçten geçiyoruz. Dünyadaki tüm mazlum ve mahzun yüreklerin ve Müslüman milletlerin umudu olan Aziz Milletimiz, içimizdeki ve dışımızdaki şer odakları tarafından kuşatılmaya, parçalanmaya ve çökertilmeye çalışılmaktadır.
Öyleyse vicdan sahibi ve akl-ı selîm sahibi her fert ve camianın üzerine düşen büyük vazife, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve Cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminde, Ülkemizi ve Milletimizi en güçlü yarınlara taşıyacak milli ve yerli kadrolara, Cumhur İttifakına, 24 Haziran 2018 seçimlerinde destek vererek, Ülkemizin büyüme ve istikrarına DEVAM etmesi yönünde olmalıdır.

Başta savunma sanayii olmak üzere, her türlü dışa bağımlılığı reddeden, dünya 5’ten büyüktür diyen, her daim zalimin karşısında dimdik duran, her türlü terörün başını ezerek, terörü destekleyenlerin zalimliklerini yüzlerine haykıran ve dünya mazlumlarına destek veren, ülkelerindeki savaşlar neticesi evini yurdunu kaybederek Ülkemize sığınan çaresizlere kucak açan güçlü bir Türkiye’yi hazmedemeyen dışarıdaki ve içerideki karanlık güçler; Milletimizi ve Ülkemizi geleceğe taşıyacak büyük yatırımların da önünü kesme ve durdurma gayretlerini ayyuka çıkarmış durumdadırlar.

TMMOB Orman Mühendisleri Odası Yönetimi olarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğini, güçlü Cumhurbaşkanlığı ve güçlü meclis ile birlikte, Ülkemiz ve Aziz Milletimizin bekası olarak görüyor ve desteklediğimizi kamuoyuna açıkça ilan ediyoruz.

Ayrıca bazı basın-yayın organlarında, Orman Mühendisleri Odamızın, “TMMOB” tarafından yapılan söz konusu seçim bildirgesine destek verdiğini ima eder şekilde logomuzun kullanılmasını da basın ahlakının dışına çıkılması olarak görüyoruz. Bu konudaki her türlü hukuki haklarımız saklıdır.
Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.”

 

GÜNDEM - 14:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.