MENÜ
Açık

Sungurlu Belediye Başkanı Şahiner, Dünya İnsan Hakları Günü’nü Kutladı.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü vesilesi ile ilgili bir mesaj yayımladı. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner mesajında; “Kişi özü ile yaşayacak, yaşatılacak ise insan hakları hususunda hiç ödün verilmemelidir. İnsanı insan yapan ona verilen değerdir. Bu değerler herkese eşit olunca kıymetlidir. Tüm insanlar hiçbir ayrım gözetilmeksizin yalnızca insan oluşlarından […]
ÇORUM - 10 Aralık 2019 18:16 A A

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü vesilesi ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner mesajında; “Kişi özü ile yaşayacak, yaşatılacak ise insan hakları hususunda hiç ödün verilmemelidir. İnsanı insan yapan ona verilen değerdir. Bu değerler herkese eşit olunca kıymetlidir. Tüm insanlar hiçbir ayrım gözetilmeksizin yalnızca insan oluşlarından dolayı eşit, özgür ve onurlu yaşama hakkına sahiptir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm insanların karşılıklı hoşgörü ve anlayış içinde yaşadığı bir dünya dileğiyle, vatandaşlarımızın 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nü kutluyorum.” dedi.

ÇORUM - 18:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.