MENÜ
12° Parçalı bulutlu

Öztrak’tan ‘ittifak’ açıklaması: Kesinlikle gündemimizde yok

Bugün, MYK toplantısı sürerken yaptığı basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, bir gazetecinin yerel seçimlere ittifak söz konusu olacak mı sorusuna, şöyle yanıt verdi: “Şimdi değerli basın mensupları, Cumhur cephesinin ne yapacağını bilemiyorum. Ama Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizim bir iddiamız var. Biz diyoruz ki, belediyeciliği biz […]
GÜNDEM - 3 Eylül 2018 17:52 A A

Bugün, MYK toplantısı sürerken yaptığı basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, bir gazetecinin yerel seçimlere ittifak söz konusu olacak mı sorusuna, şöyle yanıt verdi:

“Şimdi değerli basın mensupları, Cumhur cephesinin ne yapacağını bilemiyorum. Ama Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizim bir iddiamız var. Biz diyoruz ki, belediyeciliği biz biliriz. Bu nedenle de biz bu seçimlere tabanda mutabakatı sağlayacak, bundan önceki seçimlerde gerek Adalet ve Kalkınma Partisine oy vermiş gerek MHP’ye oy vermiş gerekse diğer partilere oy vermiş seçmenlerinde oyunu alabilecek, en yüksek oyu alacak, millete yapacağı hizmetlerin en üst seviyede olacağı ve halkın hizmetinde olacaklarına ikna edecek, halkın belediye başkanlarıyla çıkacağız. Gündemimizde ittifak yok. Ben bunu söylüyorum, diyorlar ki “Yarım ağızla söylediler…” O zaman yarım ağızla söylediğimi düşünen değerli basın mensupları dudaklarımı okusun, gündemimizde kesinlikle ittifak yok.”

 

GÜNDEM - 17:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.