MENÜ
12° Parçalı bulutlu

‘Nagehan olmasaydı böyle bir rekor zor kırılırdı!’

Habertürk ekranlarındaki programda Muharrem İnce kadar gazeteci Nagehan Alçı’nın da konuşulduğunu vurgulayan Habertürk Gazetesi yazarlarından Sevilay Yılman, “Zira programı o kadar izlenir ve değerli kılan şey sadece Muharrem İnce’nin olması değildi. Soru ve sorgulama tarzıyla Nagehan’ın programdaki duruşuydu. Ha Nagehan olmasaydı elbette yine izlenirdi program ama onun o gazeteci duruşu olmasaydı böyle bir rekor zor kırılırdı!” […]
GÜNDEM - 2 Haziran 2018 12:25 A A

Habertürk ekranlarındaki programda Muharrem İnce kadar gazeteci Nagehan Alçı’nın da konuşulduğunu vurgulayan Habertürk Gazetesi yazarlarından Sevilay Yılman, “Zira programı o kadar izlenir ve değerli kılan şey sadece Muharrem İnce’nin olması değildi. Soru ve sorgulama tarzıyla Nagehan’ın programdaki duruşuydu. Ha Nagehan olmasaydı elbette yine izlenirdi program ama onun o gazeteci duruşu olmasaydı böyle bir rekor zor kırılırdı!” ifadelerini kullandı.

İşte Sevilay Yılman’ın bugün köşesinde kaleme aldığı ‘Bu rekor aynı zamanda bir şeyin de ispatıdır’ başlıklı yazısındaki konuyla ilgili bölüm şöyle:

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin katıldığı Habertürk TV yayını bir rekora imza attı. Başta programı muhteşem bir şekilde yöneten arkadaşımız Didem Arslan Yılmaz olmak üzere yayında emeği geçen tüm arkadaşlarımı kutluyorum. Muhteşem bir yayındı ve ben de sonuna kadar soluksuz izledim.

Bu arada şunu söylemem gerekiyor ki bu program izleyenin neyi, nasıl istediğine net bir gösterge oldu. İzleyicinin, konuk kim olursa olsun her şeyin rahatlıkla sorulabildiği, tartışılabildiği bir ekran görmek istediğine de ispattır bu program.

Her şey soruldu İnce’ye, hem de fazlasıyla, o da kendine has üslubuyla cevap verdi. Bu arada sosyal medyada da yansıması olağanüstüydü. Muharrem İnce kadar konuşulan başka bir şey de soru soran gazeteciler arasındaki arkadaşımız Nagehan Alçı oldu. Kusura bakmasınlar ama iktidar karşıtlarının Nagehan’a duydukları öfkeyi hem çok anlamsız hem de gereksiz buldum. Zira programı o kadar izlenir ve değerli kılan şey sadece Muharrem İnce’nin olması değildi. Soru ve sorgulama tarzıyla Nagehan’ın programdaki duruşuydu. Ha Nagehan olmasaydı elbette yine izlenirdi program ama onun o gazeteci duruşu olmasaydı böyle bir rekor zor kırılırdı!

 

GÜNDEM - 12:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.