MENÜ
12° Parçalı bulutlu

Mamak Belediyesi’nden stajyerlere eğitim

Mamak Belediyesi bünyesinde staj yapan öğrencilere, 3308 Sayılı Mesleki Eğitim Kanunu çerçevesinde “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği” eğitimi verdi. Mamak Belediyesi Hizmet Binası’nda uzmanlar tarafından gerçekleştirilen eğitimde, öğrencilere güvenlik eğitimi ile birlikte stajları süresince uymaları gereken kurallar aktarıldı. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, belirli periyotlarla hem personele hem de stajyerlere bilinçlendirme anlamında bu tür eğitimleri […]
ANKARA - 6 Ekim 2018 14:03 A A

Mamak Belediyesi bünyesinde staj yapan öğrencilere, 3308 Sayılı Mesleki Eğitim Kanunu çerçevesinde “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği” eğitimi verdi.

Mamak Belediyesi Hizmet Binası’nda uzmanlar tarafından gerçekleştirilen eğitimde, öğrencilere güvenlik eğitimi ile birlikte stajları süresince uymaları gereken kurallar aktarıldı. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, belirli periyotlarla hem personele hem de stajyerlere bilinçlendirme anlamında bu tür eğitimleri verdiklerini kaydetti.

Kazalar önlemlerle engellenir
Belediye olarak dönem dönem bu tür eğitimlerin yapıldığını kaydeden Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül,“ Stajyerlerimizin sağlığını ve güvenliliğini düşünmek sorumluluğumuzdur” dedi. Kazaların alınacak önlemlerle engellenebileceğine de işaret eden Akgül, stajyerlerden iş hayatlarında da iş sağlığı ve güvenliğine önem göstermelerini istedi.

ANKARA - 14:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.