MENÜ
12° Parçalı bulutlu

İyi Parti’den ‘ittifak’ açıklaması

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Buğra Kavuncu, yerel seçimlerle ilgili olarak, ittifakın gündemlerinde olmadığını söyledi. İYİ Parti Başkanlık Divanı, parti genel merkezinde toplandı. Ayağından ameliyat geçirdiği için Genel Başkan Meral Akşener’in katılamadığı toplantı sonrası İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Buğra Kavuncu, basın açıklaması yaptı. Kavuncu, ameliyatı başarılı geçen ve yarın tedavi gördüğü hastaneden […]
GÜNDEM - 5 Eylül 2018 16:00 A A

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Buğra Kavuncu, yerel seçimlerle ilgili olarak, ittifakın gündemlerinde olmadığını söyledi.

İYİ Parti Başkanlık Divanı, parti genel merkezinde toplandı. Ayağından ameliyat geçirdiği için Genel Başkan Meral Akşener’in katılamadığı toplantı sonrası İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Buğra Kavuncu, basın açıklaması yaptı.

Kavuncu, ameliyatı başarılı geçen ve yarın tedavi gördüğü hastaneden taburcu edilecek Akşener’in bir hafta istirahat edeceğini belirtti.

“BÜTÜN VE İLÇELER ZİYARET EDİLECEK”
ABC Gazetesi’nde yer alan habere göre; İyi Parti olarak önceliklerinin yerel seçimler olduğunu belirten Kavuncu, “Yerel seçimler için sahaya iniyoruz. Divanda almış olduğumuz karar doğrultusunda, 17 Eylül itibarıyla genel merkezin belirlediği komisyonlar, Türkiye’deki bütün illeri, ilçeleri tek tek ziyaret edecek.” ifadesini kullandı.

Başkanlık Divanı’nın tavsiyesi doğrultusunda hemen hemen bütün il başkanlıklarında istifaların gerçekleştiğini dile getiren Kavuncu, 17 Eylül’e kadar teşkilatlardaki yapılanmanın tamamlanmış olmasını ümit ettiğini belirtti.

Yerel seçimlerle ilgili hazırlıklarının iddialı bir şekilde sürdüğünü vurgulayan Kavuncu, alacakları birçok il ve ilçe belediye başkanlıklarıyla, İyi Parti’nin farkını, vizyonunu, çalışma arzusunu ve adaletini kamuoyuna göstermek istediklerini söyledi.

 

GÜNDEM - 16:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.