MENÜ
12° Parçalı bulutlu

Ertürk, belediye personeliyle piknikte buluştu

Yerel yönetimler alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye’ye örnek olan Kahramankazan Belediyesi, personelin hizmet kalitesini artırarak en üst seviyeye çıkarmak için örnek etkinlikler düzenliyor. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, bu kapsamda düzenlenen piknikte belediye personeliyle bir araya geldi. Kahramankazan Belediyesi Piknik Alanı’nda gerçekleştirilen kaynaşma pikniğine Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Belediye Başkan Yardımcıları Cengiz Gevrek ve Ahmet […]
ANKARA - 2 Ağustos 2018 14:08 A A

Yerel yönetimler alanında yaptığı çalışmalarla Türkiye’ye örnek olan Kahramankazan Belediyesi, personelin hizmet kalitesini artırarak en üst seviyeye çıkarmak için örnek etkinlikler düzenliyor. Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, bu kapsamda düzenlenen piknikte belediye personeliyle bir araya geldi.

Kahramankazan Belediyesi Piknik Alanı’nda gerçekleştirilen kaynaşma pikniğine Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Belediye Başkan Yardımcıları Cengiz Gevrek ve Ahmet Ceylan ile birim müdürleri ve belediye personeli katıldı. İş yükünü bir an olsun geride bırakan belediye personeli piknik ile moral depoladı. Birbirleriyle sohbet etme imkanı bulan personel kaynaşma fırsatı bulmuş oldu. Başkan Ertürk ayrıca, piknik kapsamında personelin sıkıntı ve taleplerini dinleyerek, onlarla sohbet etti.

Daha kaliteli hizmet için

Başkan Ertürk, Kahramankazan belediyesi olarak vatandaşlara daha kaliteli hizmet vermek için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, piknik uygulamasının personelin hizmet kalitesini artırarak en üst seviyeye çıkarmak için düşünüldüğünü kaydetti. Ertürk, buna benzer uygulamalarla belediyenin vatandaşa dönük yüzü olan personelin motivasyonlarını yükselterek daha kaliteli hizmet vermelerini sağlamayı amaçladıklarını ifade etti. Ertürk, “Daha iyi hizmet vermek için, hizmet kalitemizi artırmak için, kurumsallaşma adına bu alandaki faaliyetleri önemsiyoruz. Personelimizin donanımını ve moral motivasyonunu en yüksek seviyede tutmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

ANKARA - 14:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.