MENÜ
12° Parçalı bulutlu

‘Birlik ve Dayanışma Aşuresi’ne binler katıldı

  Kars ve Çevre İlleri Demokrat Dernekler Federasyonu (KARS-FED), Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu (Çorum HDF),  Çağdaş Demokratik Ehl-ibeyt Eğitim ve Kültür Derneği (ÇAĞDEP), Divriği Kültür Derneğ, Yozgat Demokrat Dernekler Federasyonu, Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği, Dedesli Ovası Köyleri Derneği ve Halkevleri bir araya gelerek “Birlik ve Dayanışma Aşuresi düzenledi. Mamak’ta bulunan […]
ANKARA - 15 Ekim 2018 13:16 A A

 

Kars ve Çevre İlleri Demokrat Dernekler Federasyonu (KARS-FED), Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu (Çorum HDF),  Çağdaş Demokratik Ehl-ibeyt Eğitim ve Kültür Derneği (ÇAĞDEP), Divriği Kültür Derneğ, Yozgat Demokrat Dernekler Federasyonu, Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği, Dedesli Ovası Köyleri Derneği ve Halkevleri bir araya gelerek “Birlik ve Dayanışma Aşuresi düzenledi.

Mamak’ta bulunan Kömür Deposu’nda binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen   “Birlik ve Dayanışma Aşuresi’, Mamak Kömür Deposu Halk Buluşmalarını aratmadı.  Birlik ve Dayanışma Aşuresi’nde Dertli Divani, Mustafa Özarslan ve Grup Çığ sahne aldı. Pir Sultan Abdal Derneği Semah Ekibi ise aşure etkinliğinde semah döndü.

 

ANKARA - 13:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.