MENÜ
Açık

ASMMMO ANKARA MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN ORGAN NAKLİ İÇİN TURNUVA

Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odası (ASMMO) Spor Komisyonunun düzenlediği turnuvalarda güzel bir algıya dikkat çekerek , Türkiye Organ Nakli Vakfı verilerine göre,ülkemizde yaklaşık 30.000 kişi organ nakli bekliyor. Bu duruma dikkat çekmek için hep bir ağızdan, tek yürek olup, “Yaşamak da güzel, yaşatmak da.Organ bağışı ile başkalarına umut ol” sloganı ile organ bağışına dikkat […]
ANKARA - 10 Mart 2020 13:57 A A

Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odası (ASMMO) Spor Komisyonunun düzenlediği turnuvalarda güzel bir algıya dikkat çekerek , Türkiye Organ Nakli Vakfı verilerine göre,ülkemizde yaklaşık 30.000 kişi organ nakli bekliyor. Bu duruma dikkat çekmek için hep bir ağızdan, tek yürek olup, “Yaşamak da güzel, yaşatmak da.Organ bağışı ile başkalarına umut ol” sloganı ile organ bağışına dikkat çekti.

Dostlar Maalesef ki gelen son haberlere göre Meslektaşımız Sn. Uğur Yurt‘un Kızı Ezgi YURT için kritik bir süreç başladı, Baba Uğur YURT konuya farkındalık yaratmak için elinden gelen her şeyi yapıyor ve Organ Nakli için bir adım atın ve insanlara can olun diyor.

Doğuştan kalp yetmezliği olan Ezgi Yurt, 17 yıllık mücadelesini kazanmak için nakil bekliyor. Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi’nde tedavisi devam eden genç kız, doktor kontrollerinin ardından 3 ay önce kalp nakli için acil listesine alındı. Yurt ailesi de hem kendi kızlarını hem de nakil bekleyen diğer hastaları hayatta tutmak için farkındalık çalışmalarına başladı. Kalp nakli için çağrıda bulunan baba Uğur Yurt, “Kızımız için kritik süreç başladı, kendinizi bizim ve bizim gibi olan ailelerin yerine koyun, organ bağışı için bir adım atın” dedi.

Uğur YURT

Serbes Muhasebeci Mali Müşavir.

ANKARA - 13:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.